Kā sagaidīt dzimšanas dienu

Happy_birthday_minions-5

Tā kā pamazām tuvojas arī mana dzimšanas diena, tad jau laikus jāsāk domāt, kā tad īsti to sagaidīt. Jau vairākus gadus par to, kā pareizi sagaidīt dzimšanas dienu, tiek rakstīts malu malās. Bet, kā jau tas ierasts – informācija atšķiras, tāpēc veikšu pētījumu.

Saskaņā ar kalendāru mēs katrs savu dzimšanas dienu zinām un pat ļoti labi, jo tādu datumu jau neaizmirsīsi. Tas ir datums, kas ierakstīts mūsu katra dzimšanas apliecībā un pasē un kas tiek plašāk vai mazāk plaši atzīmēts un svinēts.

Astroloģiski ir drusku sarežģītāk, bet, es teiktu, loģiskāk – dzimšanas diena, jeb brīdis, ir tas brīdis, kad Saule atgriežas tajā pašā punktā debesīs, kur tā atradās mūsu dzimšanas brīdī un dažādu iemeslu pēc tas brīdis var notikt arī aptuveni 12 stundas pirms vai pēc mūsu kalendāra dzimšanas dienas. Kā tad šo datumu un brīdi noteikt?

Ja Jūs neesat astrologs, tad visprātīgāk ir ieiet mūsu pašu veiksmīgajā astroloģijas portālā astrologi.lv, kas piedāvā par nelielām naudiņām noteikt gan īsto brīdi, gan izsniegt pamācību, kā tad šis brīdis, kā arī laiks pirms un pēc tā, būtu pavadāmi. Klāt komplektā tur vēl nāk arī citi labumi.

Bet, ja runā par mani pašu, tad es jau tāpat zinu, ka šogad mans dzimšanas dienas brīdis ir 04.jūnijs, plkst.16:40 (kaut dzimusi esmu 05.jūnijā plkst.08:10). Un ko ar šo iesākt?

Vairāki avoti saka, ka laikā pirms dzimšanas dienas vajadzētu veltīt laiku tam, lai apsēstos un padomātu par to, kāds tad ir bijis aizgājušais gads. Daži avoti saka, ka šajā pašā laikā ir jākaļ arī nākotnes plāni, citi atkal norāda, ka mēnesi pirms dzimšanas dienas enerģētika ir atslābināta un tāpēc plānus jākaļ pēc dzimšanas dienas.

Bez tam ir ļoti daudz dažādu ieteikumu rituāliem un meditācijām šajā sakarā, bet tie patiešām ir tik dažādi, ka nevaru atrast kopsaucēju. Viens no tiem saka, ka tieši dzimšanas brīdī ir nepieciešams pabūt vienam pašam. Citi atkal stāsta, ka dzimšanas dienas svinības ir slikta ideja, jo dzimšanas dienā nav ko stāvēt pie plīts.

Viena no teorijām saka, ka sākot no šī dzimšanas dienas brīža (konkrētajam gadam aprēķinātā) katra nākamā diennakts (no 16:40 līdz 16:40) ir jāpavada saskaņā ar 12 horoskopa māju, jeb 12 horoskopa zīmju (sākot ar Aunu) būtību. Šeit ir raksts par to: http://nra.lv/citi-raksti/86318-katram-savs-jaunais-2013-gads.htm. Vēl līdzīgs raksts ir šeit: http://nra.lv/citi-raksti/108477-kad-sakt-jaunu-dzivi.htm.

Šie ir tikai divi raksti, bet jau šeit es redzu neatbilstības. Piemēram, pirmā diena: pirmā raksta noskaņa ir izsakāma vārdos: “Vainīgs esmu, atzīstos, piedošanu izlūdzos!” – sak, jā, nu gāja man kā gāja, bet tagad es centīšos būt labāks. Šis uzstādījums rada nevajadzīgu spriedzi. Otrā raksta noskaņa jau ir veselīgāka, tāda, kas nepēta, kā bija, bet pasaka: “Tagad un šeit es esmu pasaules valdnieks!”.

Ieskatam pirmās dienas pavadīšanas ieteikumu salīdzinājums:

Pirmais raksts:  Centieties šo dienu veltīt sev un savam mīļotajam cilvēkam (ja tāds ir). Padomājiet par savu raksturu, kā tas iespaidojūsu attiecības ar apkārtējiem. Atcerieties, ko esat izdarījis iepriekšējā gadā: ja ir, par ko sevi uzlielīt, dariet to! Ja esat izdarījis ko ne visai jauku – iekšēji atvainojoties, nožēlojiet savu rīcību, izlabojiet kļūdas un mēģiniet tās neatkārtot. Padomājiet, ko jums gribētos mainīt sevī un apkārtējā situācijā, apstākļos. Šī diena ir laba, lai kaltu nākotnes plānus. Šodien droši var domāt arī par fiziskās formas un izskata uzlabošanu un ķerties klāt pie savu labo nodomu īstenošanas. Kardināli mainiet savu tēlu, pierakstieties sporta nodarbībās vai sastādiet individuālo fizisko aktivitāšu sarakstu: tās noteikti dos jums spēku!

Otrais raksts: Dzīvo dinamiski, veselīgā egoismā, sev. Dzīvo aizrautīgi!

Ko no šī visa var paņemt sev?

  1. Kā ikvienā lietā vai darbā katram pašam ir jāieklausās sevī. Ja man tiešām rada atvieglojumu doma, ka varēšu pabūt viens un nestāvēt pie plīts, tad ir jābūt vienam. Jo ir cilvēki, kas intuitīvā kārtā nemīl svinēt savu dzimšanas dienu. Un tas patiešām ir pareizi – ja Saule dzimšanas horoskopā nav īpaši spēcīga, tad nav ko viņu vēl mocīt, pievēršot tai nevajadzīgu uzmanību. Tādiem cilvēkiem būtu labi saprast, kuras planētas viņu horoskopā ir tā spēcīgākās un “izbraukt” uz tām.

Nu un, ja vientulība mani biedē, tad ir jābūt to cilvēku lokā, ar kuriem ir labi. Kaut gan pabūt vienatnē, vismaz kādu brīdi, ir veselīgi.

  1. Piekrītu, ka mēnesi pirms dzimšanas dienas enerģētika var būt atslābināta – tas saistīts ar domu, ka katrs nākamais mēnesis pēc dzimšanas dienas atbilst noteiktām jomām (tajos rakstos ir apraksti) un pēdējais, divpadsmitais mēnesis, atbilst noslēgtībai, spēku izsīkumam, vientulībai, norobežošanai. Bet atkal – tas ir stipri individuāli – katram pašam ir jāieklausās sevī.
  2. Par tām divpadsmit dienām pēc dzimšanas dienas. Tās iezīmē, kādi tad būs nākamie divpadsmit mēneši. Par šo neko nemāku teikt, jo neesmu tā kārtīgi pārbaudījusi. Katrā ziņā – var pamēģināt. Tikai mans ieteikums – bez nožēlas un visādām apņemšanām. Vienkārši dzīvojam šim brīdim saskaņā ar dienas tēmu.
  3. Astrologa apmeklējums. Ir veselīgi apmeklēt astrologu, lai noskaidrotu nākamā gada tēmas, stipros un vājos brīžus un pieturas punktus. Vēl tagad atceros, kā sāku nodarboties ar astroloģiju – tieši savā dzimšanas dienā biju pie astroloģes Māras Ošurokas un viņa man bez visa cita teica: nevajadzētu veidot sadarbības projektus ar sievieti. Nebeigsies labi. Un tā arī bija. Bet mani ieinteresēja, kur viņa to rāva un tā es iekritu šajā pasaulē. Tagad jau es pati varu sev pateikt, kā būs.

Mans ieteikums tiem, kas vēl nav bijuši pie astrologa – palasiet atsauksmes internetā. Jo astrologi arī ir dažādi. Piemēram, tai pašai Ošurokai ir arī psihologa piegājiens un viņa māk runāt ar cilvēkiem, bet Juris Kauliņš, kas ir arī astronoms, ir diezgan sauss un labāk atbild uz jautājumiem, nekā stāsta pats. Ja nav konkrētu jautājumus, būs grūti.

Nobeigumā varu pateikt, ka ieplānošu 4.jūnija pēcpusdienai kaut ko, kas man tiešām patīk un dara laimīgu – es jau zinu, kas tas būs (un to droši varat darīt arī jūs – ceļojums, teātra apmeklējums, kino, draugi, dārzs, pastaiga, restorāns, skriešana – da jebkas) un turpmākās dienas pētījuma un intereses pēc centīšos pavadīt saskaņā ar 12 tēmām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *